Čia norisi prisėsti

Būna dienų, kai jaučiamės ne kaip. Trūksta jėgų, kojos, atrodytų, vos nulaiko. Pažįstamas jausmas? Būna tokių dienų, kai net nusiprausti po dušu gali būti sunku.

Geberit vonios kambarys su galimybe prisėsti

Galimybė prisėsti duše

Kontrastinis dušas, kuris suaktyvina kraujotaką, kartais gali padaryti stebuklą.

Grindų lygio duše, optimizavus grindų dangos savybes bei įsirengus kėdutę ar suoliuką atsisėsti, dušo zonoje sukuriama daugiau patogumo ir saugumo. Dušo kėdutės, pagal pageidavimą, gali būti stacionariai sumontuotos, reguliuojamo aukščio, galimi ir mobilūs pakabinami sprendimai. Jas galima naudoti tik kai reikia, nes integruota užlenkimo funkcija taupo vietą. Tinka ir nuo virtimo apsaugota kėdė be atramos, jeigu ji tinkama naudoti drėgnose patalpose.

Dušas su plytelėmis išklotu suoliuku

Kėdė be atramos gali būti labai praktiška

Mėgautis šiltu dušu sėdint ne tik nepaprastai atpalaiduoja, taburetė duše gali praversti ir kaip patogi atrama pėdoms, pvz., skutantis kojas, arba atliekant Dr. Kneipo šilto ir šalto vandens procedūras.

Tiesa, dušo kėdutė ar taburetė dizainui daug taškų nesuteikia. Duše integruotas dušo suoliukas yra puiki alternatyva įprastoms galimybėms atsisėsti. Tinkamai pasirinkus medžiagas ir spalvą, jį galima puikiai įkomponuoti, be to, tai tampa papildoma vieta prisėsti – arba vieta įvairioms priemonėms pasidėti.


Konsultacija vonios kambario įrangos salone

Jeigu svarstote savo būsimame duše įsirengti galimybę sėdėti, susitarkime dėl konsultacijos laiko jūsų pasirinktoje specializuotoje parduotuvėje. Čia jums patars geriausiai.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje