Keturkojis draugas duše

Tinkamas plaukų sietelis apsaugo dušo padėklo sifoną nuo užsikimšimo.

Šunų šeimininkams visos problemos puikiai žinomos. Jei jūsų keturkojis draugas su malonumu voliojasi pievoje ar kelkraštyje, dažnai tenka jį kruopščiai plauti. Lengviausia pašalinti purvą ir nešvarumus vonioje arba duše. Naminiai gyvūnai ne visada mėgsta maudytis vonioje ar duše ir dažnai stengiasi pabėgti, kad nebūtų sušlapinti.

Patogiausia vieta mažiems ir nedaug sveriantiems gyvūnams ramiai išmaudyti yra vonia. Iš jos šuo negali taip lengvai pabėgti, todėl šeimininkai gali jį lengvai nuplauti. Bet jei šuo didesnis ir sunkesnis, beveik neįmanoma saugiai įkelti keturkojo draugo į vonią ir iškelti iš jos. Jei po to šlapias šuo dar ir nekontroliuojamai iššoka, gali būti sužeistas ir šeimininkas, ir gyvūnas.

Todėl geriausia plauti savo purviną keturkojį duše. Paprasčiausia taidarytigrindų lygio duše. Jis neturi jokių briaunų, trukdančių įlipti. Dabar tereikia: Atsukti vandenį.

Kad būtų išvengta dušo padėklo sifono užsikimšimo, prieš plaunant reikia pašalinti stambius nešvarumus, pvz., lapus. Tada plaukų sietelis apsaugo dušo padėklo sifoną nuo žolių stiebų ir, žinoma, šuns plaukų. Geberit dušo latake integruota nešvarumų gaudyklė apsaugo dušo padėklo sifoną nuo užsikimšimo. Taigi niekas netrukdo gyvūnui mėgautis maudymosi duše malonumais.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje