Koks mažiausias praustuvas tinkamas naudoti?

Standartinė praustuvo iškyša, praustuvo gylis, ilgainiui nusistovėjo ties 48 centimetrų standartu. Tad neatsitiktinai ne tik praustuvai, bet ir susiję vonios kambario baldai bei praustuvų maišytuvas dažniausiai pritaikyti pagal šį matmenį.

Kaip ir daugelio kasdienio naudojimo daiktų atveju, toks standartizavimas yra industrializavimo pasekmė. Anksčiau praustuvai iš dalies būdavo kiek didesni. Taigi, galima kalbėti apie mažėjimo tendenciją. Žinoma, butai, taigi ir vonios kambariai bei WC patalpos svečiams taip pat, kaip žinome, darėsi vis mažesni. Ši tendencija ties 48 centimetrais sustojo ne paprastai: Šiandien esama daug minipraustuvų, kurių iškyša yra 37 ar net 25 centimetrai, jie sukurti specialiai mažoms svečių WC patalpoms ar mažiems vonios kambariams.


Rankų plovimas naudojantis rankų plovimo kriaukle

Olandiški pomėgiai

Kiekvienam rinktis, kas priimtina, o kas ne. O kad žmonių pomėgiai gali labai stebinti, įrodo Nyderlandų pavyzdys. Čia kaip tik pirmenybė ir teikiama patiems mažiausio dydžio praustuvams – ko negalėtum spręsti pagal vidutinį Nyderlandų gyventojų ūgį. Tačiau tokį pasirinkimą ir lemia ne konkrečios „fizinės“ savybės, o (statybos) tradicijos

Tradicijos tradicijomis,

bet į ką reikia atkreipti dėmesį, kai svečių WC patalpoje reikia įrengti mažą, bet nepriekaištingai funkcionuojantį praustuvą?

  • Universalaus praustuvo forma: turint omenyje praustuvo dubenį, jis turėtų būti kuo didesnis. Dažnai šiame rinkos segmente aptinkamos asimetrinės formos, kuriose praustuvų maišytuvas yra šone; taip laimima daugiausia vietos, lieka net šiek tiek vietos daiktams pasidėti
  • Universalaus praustuvo gylis: žinoma, vietos privalo užtekti rankoms po vandeniu pakišti. Tai galima lengvai išsiaiškinti vonios kambario prekybiniuose salonuose, atliekant „rankų šluostymosi pratimą“.
  • Praustuvų maišytuvo dydis. Ta proga rekomenduojama gerai apžiūrėti praustuvą ir praustuvų maišytuvą kartu bei paklausti savęs: kurioje vietoje vandens srovė pasieks keramiką? Praustuvų maišytuvų gamintoja dažnai siūlo ir mažesnių praustuvų maišytuvų linijas, kurie skirti svečių WC patalpų sprendimams. Gerai suderintas su praustuvo maišytuvu, daug džiaugsmo teiks ir mažas praustuvas.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje