Mažiau šiukšlių vonios kambaryje

Per metus europiečių vonios kambariuose susidaro vidutiniškai 480 kilogramų buitinių atliekų. Tikrai per daug. Gera naujiena yra ta, kad 47 % atliekų yra perdirbamos arba kompostuojamos ir ši tendencija didėja (šaltinis: euronews.com). Net jei būtų galima perdirbti vis daugiau atliekų, siekiama sumažinti jų kiekį, tenkantį vienam gyventojui. Geberit pateikia penkis patarimus, kaip sumažinti buitinių atliekų kiekį vonios kambaryje.

Vonios kambarys su WC puodu su apiplovimo funkcija
Pasirinkite informacijos tašką paveikslėlyje

Jei norite, kad vonios kambaryje nebūtų šiukšlių, turėtumėte pagalvoti, pvz., apie šiuos dalykus:

  • Ko man iš tikrųjų reikia vonios kambaryje? Jums nereikia automatiškai pirkti visų reklamuojamų daiktų, o kai kuriuos dalykus galite pasidaryti ir patys. Pavyzdžiui, pačių pagamintas muilas šiuo metu yra labai populiarus ir nesudėtingai pagaminamas.
  • Kokios alternatyvos gali sumažinti klasikinių moteriškų higienos priemonių, tokių kaip tamponai ir higieniniai įklotai, naudojimą?
  • Gal vertėtų pagalvoti apie WC puodą su apiplovimo ir bidė funkcija? Be to, kad juo naudotis patogiau, taip pat taupomas tualetinis popierius.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje