Tabu tema – WC reikalai

Iki išrandant WC puodą su vandens nuleidimu 18 amžiuje, gamtos reikalai būdavo atliekami kone bet kurioje vietoje už namų – taip paprastai ir be jokios gėdos. Tik 20 amžiuje vis labiau išpopuliarėjo sumontuoti WC puodai tarp atskirų keturių sienų ir privatūs WC kambariai buvo skirti tik elitui. Kuo privatesni darėsi WC reikalai, tuo santūriau imta elgtis su „dideliu reikalu“. Tai nuėjo taip toli, kad šiandien kai kurie net gėdijasi prekybos centre ant prekystalio juostos dėti tualetinį popierių arba neštis namo po ranka.

Moteris vonios kambaryje

Namie sekasi geriausiai

Labai nemalonu, kai kas nors aptinka likučius ar nemalonius likusius kvapus. Todėl darbe kankinamės iki vakaro valandų, kad „tai“ galėtume atlikti tarp savo namų keturių sienų. Tai nustatyta pagal reprezentatyvią Forsa apklausą. 69 % apklaustųjų teigė, kad didelį reikalą mieliausiai atlieka namuose. * Ir čia svarbiausias vaidmuo tenka pažįstamai aplinkai. Pasak Nick Haslam, australų psichologijos profesoriaus, viskas, ką jaučiame ir ką galvojame, turi tiesioginės įtakos mūsų kūnui – taigi ir gamtiniams reikalams. Kadangi namie jaučiamės saugiai ir jaukiai, žarnynas atsipalaiduoja. Ir tada atliekami gamtiniai reikalai.

Garbė WC puodui

Ar kada nors tinkamai įvertinote WC puodą? Vargu. O be reikalo. Toks svarbus išradimas nusipelno kur kas daugiau dėmesio. Galiausiai, juk WC puodai yra mūsų kasdieniai palydovai ir turi tiesioginės įtakos gerai mūsų savijautai. Šiandien be įprastų WC puodų modelių yra ir tokių, kuriuose integruota apiplovimo dušeliu ir kvapų šalinimo funkcija. Taip pasiekiamas visiškai naujas švaros ir geros savijautos lygmuo, kai kalbame apie WC patalpos reikalus.

*Forsa apklausos apie vokiečių naudojimąsi WC patalpa, atliktos Geberit užsakymu, rezultatai.


Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje