Šykštuolis moka du kartus

Tai turėtų būti svajonių vonios kambarys. Įkvėpimo šiam projektui galima pasisemti madų žurnaluose, „Pinterest“ ar „Instagram“. Nors įrengti naują vonios kambarį atrodo paprasta, tačiau projektą parengti ir įgyvendinti yra gana sudėtinga. Norėdami sutaupyti išlaidų, užsakovai dažnai eina į kompromisus. Ir tai gali vėliau atsirūgti. Štai keli patarimai, kaip to išvengti.

Sigma50ir Sigma21– naujosios metalo spalvos
Pasirinktini įvairūs vandens nuleidimo mygtukai

Svarbiausia – kokybė
1 patarimas: Parenkite projektą, kuris atitinka Jūsų biudžetą.

Tarp norų ir tikrovės
Jei pradinė vizija yra aiški, vonios kambario įrangos prekybinės įmonės arba architektai pagal projekto metmenis parengs optimalų pasiūlymą.
2 patarimas: Patyręs ir kompetentingas partneris jums labai padės.

Galima pačiupinėti
Vonios kambarys turi būti ne tik patrauklus, bet ir funkcionalus. Madų žurnaluose, „Pinterest“ ar „Instagram“ gali būti pateiktos vonios produktų, kurie galbūt net negzistuoja, imitacijos.
3 patarimas: Apžiūrėkite produktus vonios kambario įrangos salonuose, specializuotose parodose ar paprašykite montuotojo pavyzdžių, įsitikinkite, kad jie kokybiški, ir tik tada priimkite sprendimą.

Ir jei kokybė yra tinkama, o gamintojas tęsi tai, ką žada, ilgą laiką džiaugsitės savo svajonių vonios kambariu.

Paskutinis nemokamas patarimas: viską, kas sumontuota sienose po tinku (nuo vamzdžių iki WC nuleidimo vandens bakelio), bus sunku pataisyti ar pakeisti. Todėl: atidžiai tikrinkite ir pirkite tik kokybiškus gaminius.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje