Geras planas – pusė darbo

Tinkamai suplanuotas vonios kambarys būna lengviau išvalomas

Jau projektavimo etapu užsakovai nusprendžia, ar vonios kambarį bus lengva valyti. Be abejo, stilingas vonios kambario dizainas yra svarbus. Tačiau naudotojui dar svarbesnė yra švara.

Paprastas kambario projektas
Vonios kambariuose turėtų būti kuo mažiau kampų. Tada išvalyti galima greitai ir efektyviai. Idealu būtų, jei įrenginiai būtų sumontuoti sienoje, kad įranga, ant kurios dažniausiai kaupiasi dulkės, tokia kaip WC nuleidimo vandens bakeliai, vamzdžiai ir kabeliai, būtų paslėpta sienoje.

Venkite siūlių
Kuo didesnės keraminės plytelės, tuo lengviau jas valyti. Kuo mažiau siūlių, tuo mažiau galimybių kauptis jose nešvarumams, šlapimo purslams ir mikrobams.

Puiku, jei nėra briaunų
Dėl kalkių nuosėdų keraminio WC puodo paviršius tampa šiurkštus ir todėl sunkiai valomas. Nuosėdos atrodo nehigieniškai ir prie jų limpa nešvarumai. Todėl: kuo paprastesnis ir lygesnis paviršius, tuo keraminį WC puodą valyti lengviau. Šiuolaikiniai WC puodai gaminamibe vidinio keramikinio apvado,o praustuvus galima įsigyti ir be perpildymo angos.

Patogumas pakabinus ant sienos
Jei vonios kambario baldai ir WC puodas pakabinti ant sienos, po jais esantis plotas gali būti lengvai valomas. Idealus atstumas tarp grindų ir WC puodo ar vonios kambario baldų apatinio krašto yra maždaug 15 cm. Taigi grindis po jais galite nesunkiai išvalyti šluoste ir pan.

Vonios kambario produktai

Sužinokite naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje