Tvarkymas be sentimentų

Caroline Bamert, tvarkymo specialistė, žino, ką reiškia „atsisveikinti“ su nereikalingais daiktais. Daugelį metų ji užsiima tvarkymo ir valymo klausimais, siūlo seminarus įmonėms ir mokymus privatiems asmenims. Trumpame filmuke ji paaiškina, kodėl vonios kambarys ypač tinka įžanginei treniruotei ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, rinkdamiesi vonios kambario baldus, kad nuo pat pradžių būtų išvengta netvarkos ar perteklinių daiktų.

Nesigraužkite

Caroline nuomone, vonios kambaryje nėra vietos sentimentams. Be abejo, dekoratyviniai ir kiti panašūs elementai gali pagražinti aplinką. Vis dėlto daug svarbiau, kad vyrautų tvarka. Emociškai prisirišama prie vonios žaislinės antytės, bet ne prie dušo želės. Taigi vonios kambaryje esantys daiktai paprastai nekelia sentimentalių jausmų ir dažnai suteikia praktinių galimybių patogiai susidėti daiktus.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje