Būsite nustebinti

WC puodo vandens nuleidimo mygtukas yra elementas, be kurio neveikia vandens nuleidimo įranga. Taigi jo funkcija pirmiausia yra praktinio pobūdžio: Juo įjungiamas nuleidimo režimas (didelis mygtukas = pasituštinus, mažas mygtukas = pasišlapinus) ir per jį galima lengvai pasiekti paslėptas mechanines dalis, kad jas būtų galima lengvai prižiūrėti ir prireikus pataisyti potinkiniame bakelyje. Vis dėlto vandens nuleidimo mygtukas gali daug daugiau. Dėl siūlomos įvairovės jis gali tapti unikaliu kiekvieno vonios kambario akcentu. Pvz., tokiu:

Puikios integracijos pavyzdys

Vandens nuleidimo mygtukas Omega60

Minimalistiniai, aiškūs, tiesūs vandens nuleidimo mygtukai, tokie kaip Omega60, yra santūresnio dizaino ir suteikia vonios kambariui ramybės bei aiškumo. Beje, santūrumas suprantamas pažodžiui: Omega60 yra integruojamas į sieną lygiai su apdailos plytelių paviršiumi.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje