Baigiamoji kalba vonios kambariui

Baltos spalvos Geberit Soana vonia

Tendencija vienareikšmiška: dušai, ypačįrengiami viename lygyje su grindimis, aplenkė senąją gerąją vonią. Beveik tokiu pat mastu, kaip vieni gaminiai užkariauja pirkėjų simpatijas, kiti jų palankumą praranda.

Tačiau joks kitas produktas norint atsipalaiduoti neprilygta voniai. Ji tapo atsipalaidavimo oazės simboliu, pats kūno priežiūros įsikūnijimas. Kleopatra maudėsi piene, ji nesiprausė juo po dušu.

O tiems, kieno vardas nėra Kleopatra ir kurie turi tik vieną vonios kambarį, labiausiai tiks klasikinė vonia su dušo galvute ir stikline vonios sienele. Kai vietos daugiau, rinktis, žinoma, nebūtina, tuomet galima pagalvoti ir apie laisvai pastatomą vonią.

Bet dėmesio: daugiau vietos neturėtų būti priežastis rinktis didesnę vonią. Tai ne atsitiktinumas, kad standartinės vonios dydis dažniausiai yra 175 x 70 arba 75 centimetrai. Nes vonią reikėtų rinktis pagal žmogaus kūno dydį, jis turėtų tikti kaip drabužis.

Reikia apgalvoti dar vieną detalę, ilguoju laikotarpiu, tikrai svarbią: vandens išleidimo sifonas. Vonios kamabario prekybos salone, bandomojo sėdėjimo vonioje metu (tai būtina, kaip ir pasimatuoti batus), būtina atkreipti dėmesį, kad jis nekliudytų ir nedrumstų ramybės mėgaujantis vonia.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje