Daugiafunkcinis dizainasvonios kambaryje

Geberit ONE praustuvai

Paprasta ir amžinoji estetika, kurią įmanoma derinti kone visais atvejais – visiems, kurie ieško modernios elegancijos, spalvų ir medžiagų įvairovės.

Įsirengiant vonios kambarį visų skoniai būna skirtingi. Kad būtų patenkinti įvairaus dizaino poreikiai, siūlome skirtingos formos, spalvų ir medžiagų produktus. Ne tik nuo laiko nepriklausoma estetika grindžiamas vertingas dizainas – visų pirma taip pat svarbios ypatingos funkcijos yra neatskiriama tokio dizaino dalis. Mūsų produktų gera išvaizda ir puikus veikimas neprieštarauja vienas kitam – jie papildo vienas kitą. Todėl savo produktus kuriame visada laikydamiesi pagrindinio principo – „Design meets function“.

Geresni vonios kambariai, smagesnis gyvenimas

Vonios kambario produktai

Kokio vonios kambario jūs norite sau?

Tinkamai įrengtas vonios kambarys patenkina visus norus ir pageidavimus. Vis tik, kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit WC puodas su apiplovimo funkcija AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Dar švaresnis vonios kambarys
Patogesnis vonios kambarys
Tinkamesnis vonios kambario pritaikymas neįgaliesiems
Vartotojo poreikiams tinkamiau pritaikytas vonios kambarys