KOKYBĖ PERSIKELIAĮ ŠIĄ SIENOS PUSĘ

Geberit garsėja itin aukšta potinkinių sistemų kokybe. Tai funkcionalūs ir patvarūs produktai, su kuriais lengva dirbti. Nuo šiol ši visų pripažinta kokybė ir saugumas persikelia priešais sieną, pagrindinį dėmesį atkreipiant į platų WC puodų, praustuvių, vonių ir baldų asortimentą.

Atidžiai peržvelkite visus naujausius produktus internetiniame kataloge

arba parsisiųskite „Vonios kambario žurnalą“.

PAPRASTA MONTUOTI

Naujuosius WC puodus, praustuves ir baldus yra lygiai taip pat paprasta montuoti, kaip ir kitus Geberit produktus. Jie buvo sukurti, atsižvelgiant į montuotojų poreikius, bet jie puikiai tinka prie potinkinių Geberit produktų. Peržiūrėkite ir pamatykite, kaip montuojamas naujasis Geberit ONE WC puodas.

PILNAS VONIOS KAMBARYS

Acanto vonios kambarys

Naujojo dizaino Geberit vonios kambario wc puodų, bidė, ir praustuvų serijos suderintos su veirdodžiais, praustuvų spintelėmis, kuriose gausu vietos susidėti vonios kambario reikmenis. Turint tokias lanksčias galimybes: dizaino sprendimų, kainos, bei plataus asortimento – suprojektuoti visą vonios kambarį tapo kur kas lengviau.

DESIGN MEETS FUNCTION

Citterio vonios kambarys

Unikalūs ir natūralūs linkiai, šiuolaikinės geometrinės linijos ir neįprastos formos. Jomis pasižymi naujosios vonios kambario produktų serijos, iš kurių kiekviena pasižymi išskirtiniu dizainu: nuo wc puodo ir praustuvo iki vonios ir baldų.

Visi produktai yra sukurti, atsižvelgiant į vartotojo poreikius, naudojant išmanius ir gerai apgalvotus elementus. Geberit produktų dizainas ir funkcijos visada buvo derinami tarpusavyje. Tai galima išvysti vos pažvelgus į kiekvieno produkto smulkią detalę, savybę ir funkciją. Čia tarpusavyje harmoningai dera dizainas ir funkcijos.