Nedidelis įtrūkimas grindyse – na ir kas?

Mažo vonios kambario grindų plano eskizas

Tyrimai rodo: vonios kambarys yra viena iš mėgstamiausių vietų norint atsipalaiduoti pasikrauti energijos. Bet jie taip pat rodo, kad vidutinis vonios kambarys plotas nesiekia nė 7 m². Jei be būtiniausių dalykų jis turi atlikti ir geros savijautos oazės funkciją, vietos gali būti mažoka. Ar tai reiškia, kad su svajonių vonios kambariu riekia atsisveikinti? Nebūtinai. Net jei jūsų vonios kambario matmenys nė iš tolo neatitinka blizgiuose žurnaluose vaizduojamų maudymosi zonų, visada yra priemonių ir būdų sukurti erdvumo ir jaukumo pojūtį.

Svarbiausias dalykas – iki minimumo sumažinti grynai funkcinių elementų skaičių. Tokie elementai kaip vandens nuleidimo vandens bakelis, sifonas ir pan. turi būti paslėpti. Tam įrengiamos pusės sienos aukščio arba visos sienos aukščio paslėptos potinkinės produktų montavimo sistemos. Jų viduje galima paslėpti ne tik įrangą; tokios pertvaros taip pat suteikia patalpai aiškumo ir papildomo patogumo (gerai savijautai). Pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos tam, kad mažoje erdvėje būtų sukurta jauki drėgna zona, kurioje galima atsipalaiduoti ir pabūti vieniems. Tokiu būdu erdvės nesumažėja, priešingai: Priekyje pritvirtintas pakabinamas WC puodas, kuris čia atrodo ypač gražiai.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje