Vonios kambaryje tai įmanoma

Ar skalbimo mašinai vonioje vieta? Tai nebūtina, bet įmanoma, jeigu atsižvelgiama į keletą dalykų. Turintys individualų namą neretai skalbimo mašiną, šį labai funkcionalų daiktą, stato į rūsį. Nuosavuose butuose tai paprastai nepageidaujama, o nuomojamuose butuose bendras skalbyklos naudojimas dažnai yra konfliktų epicentras. Kad ir kokia priežastis, tam tikrais atvejais būtina skalbimo mašiną įrengti gyvenamojoje erdvėje. Anksčiau mėgstama vieta buvo virtuvė, šiandien tam skiriami atskiri kambarėliai (Šveicarijoje vadinami „Réduit“) arba vonios kambariai.

Vietos paruošimas skambimo mašinai vonios kambaryje

Padaryti vietos

Kad ir koks priimamas sprendimas: optimaliai panaudota vieta visada svarbu. Skalbimo mašina vonios kambaryje gali būti tuo atveju, jeigu visi kiti kasdienio naudojimo daiktai sudėti į veidrodinę spintelę arba į kitas spinteles, kur juos galima lengvai pasiekti. Net kai skalbiama, čia vykdoma veikla, kuriai čia visai ne vieta, todėl gali atsirasti tokių dalykų, kaip papildomi buteliukai, dėžutės ir skalbinių krepšys, kuriems taip pat vonios kambaryje reikia vietos. Todėl šiai netvarkai būtina laiku užkirsti kelią.

Ideali vieta

Pirma reikia išsiaiškinti, kas yra ideali vieta. Vonios kambaryje jau yra visos reikalingos vandens jungtys. Svarbu ir tai: vandens tiekimo prijungimo žarnelės turi būti iki dviejų metrų ilgio, teigia Urs Bohnsack iš Geberit, kuris gerai išmano prietaisų prijungimo klausimus. Be to, reikia pasirūpinti tinkama vandens tiekimo ir išleidimo jungtimi. O dabar? Dabar metas jungti. „Tie, kas dar statybos metu apgalvojo šią galimybę, kad skalbimo mašiną vieną dieną gali tekti perkelti į vonios kambarį, nes butą teks išnuomoti, neprašaus“, pabrėžia Urs Bohnsack. „Tokiu atveju jungtis galima jau paruošti, tai tikrai pats geriausias sprendimas.“

Montuotojo pagalba

O kas, jeigu apie tai nebuvo pagalvota? „Visada galima improvizuoti“, mano specialistas Urs Bohnsack, „bet taip padidėja ir rizika užlieti vandeniu, be to, tenka atsisakyti dalies patogumo.“ Santechnikos montuotojas padės ir čia ir pasirūpins tinkama papildoma instaliacija. „Praustuvą su sifonu galima pakeisti tokiu modeliu, kuriame yra fiksuota jungtis vandens nutekamajam vamzdžiui. Vandens tiekimo montuotojas praustuvo šalto vandens jungtyje gali sumontuoti alkūninę detalę, kad skambimo mašinai būtų patikimai tiekiamas vanduo“, aiškina Urs Bohnsack.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje