Struktūra sukuria vietos

Iliustracija tema „Daugiau struktūros vonios kambaryje“

Kur dėti visus tuos šepetėlius, tūteles ir purkštuvėlius? Šį klausimą mes jau kėlėme ir paprašėme atsakymo dviejų nuomonių formuotojų. Viena iš galimybių – tokie vonios kambario baldai, kurie kaip spintos statomi ant grindų arba kabinami ant sienų – taip sukuriant vietos daiktams laikyti.

Tačiau norint turėti vonios kambaryje daugiau vietos daiktams, nereiškia, kad reikia daugiau baldų, bet daugiau struktūros. Magija čia paprasta: kai netvarka išgujama iš vonios kambario ir išnaudojamos visos tvarkos palaikymo galimybės, jau esamą vietą išnaudoti galima geriau.

Tvarką sukuria stalčiai

Todėl praustuvo apatinės spintelės sprendžia iš karto dvi problemas: jos paslepia sifoną ir vandens tiekimo jungtis bei sukuria vietos daiktams laikyti po praustuvu. Idealiu atveju, apatinėse spintelėse įrengti stalčiai. Čia praktiška laikyti įvairius reikmenis.

Kokybė apsimoka

Stalčių būna įvairiausių variantų ir skirtingų kokybės savybių. Jie turi būti montuojamai su aukštos kokybės bėgeliais. Jie užtikrina ilgalaikį ir patikimą atidarymą ir uždarymą taip, kad daiktai stalčiuje liktų sudėti tvarkingai. Be to, dar yra vadinamasis ištraukimas iki galo. Jis leidžia ištraukti stalčių per visą ilgį.

Be garso ir patogiai

Savaiminis užsidarymas ir Soft-Closing funkcija – tai dar dvi funkcijos, būdingos šiuolaikiniams vonios kambario baldams. Savaiminiam užsidarymui sužadinti pakanka mažo impulso ir stalčius užsidaro automatiškai. Soft-Closing funkcija apsaugo naudotoją nuo dviejų nemalonių dalykų: pirmiausia, nėra triukšmo stalčiaus uždarymo metu, be to, stalčiaus judėjimas pristabdomas, todėl daiktai stalčiaus viduje lieka savo vietose.

PS. Norintys stalčiuje sukurti dar daugiau tvarkos, galinaudoti tvarkos ir rūšiavimo daiktadėžės. Jų galima atskirai įsigyti kartu su vonios kambario baldais.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje