Nuolatinio tobulinimo rezultatas

Kurdami Geberit ONE kolekciją mes suvienijome savo žinias apie santechnikos naujoves ir dizaino kompetencijas bei siūlome naujoviškus, visiškai integruotus ir kompleksinius sprendimus visam vonios kambariui. Sumaniai derinama vienoje sistemoje, Geberit ONE kolekcija išsiskiria dėl daugelio akivaizdžių ir nepastebimų privalumų.

Už sienos paslėpta, išbandyta technologinė naujovė

Geberit ONE vonia su Duofix sistema, sumontuota po siena

Per daugelį metų profesionalai pamėgo Geberit instaliacines sistemas dėl jų sklandaus veikimo, paprastumo ir aukščiausios kokybės. Geberit ONE nuolat didina papildomų sieninių elementų naudojimo ir sklandaus prijungimo prie sistemos galimybes.

Funkcionalus dizainas ant sienos

Geberit ONE praustuvas ir apšviestas veidrodis

Paprastas dizainas sukuria naują gyvenimo pojūtį. Visai Geberit ONE kolekcijai būdingas minimalistinis dizainas ir išskirtinis funkcionalumas, dėl kurio sutrumpėja viso vonios kambario valymo laikas.

Maksimalus erdvės išnaudojimas

Geberit ONE vonios kambarys su maksimaliai išnaudota erdve

Geberit ONE – tai sumanus po siena paslėptų technologinių naujovių ir matomo šiuolaikiško dizaino derinys. Sritis prie sienos dar geriau panaudojama santechnikai montuoti ir tampa papildoma erdvė daiktams laikyti. Taip mes efektyviai sukuriame daugiau vietos ir naują erdvės pojūtį vonios kambaryje.

Daugiau švaros ir ilgiau išliekantis džiaugsmas

Geberit ONE vonios kambarys su paprastai valomu praustuvu, WC puodu ir viename lygyje su grindimis įrengtu dušu

Su Geberit ONE sutrumpėja viso vonios kambario valymo laikas ir užtikrinama geresnė švara. Šiuolaikiška TurboFlush WC puodų vandens nuleidimo sistema, puikus sienoje montuojamo maišytuvo ir praustuvo vidinės geometrijos derinys arba lengvai nuimamas nuotako dangtelis su dantytu įdėklu – tai tik pora pavyzdžių, kaip Geberit ONE pagerina vonios kambario naudotojų gyvenimo kokybę.

Geberit viktorina

Geberit One geizeris Islandijoje

Geberit sukūrė šiuolaikiškų, visiškai integruotos visos vonios kambario įrangos sprendimų. Šį įvykį Geberit nori švęsti kartu su Jumis: Išmaniajame telefone visus metus kviečiame žaisti iš 5 greitų viktorinos turų ir mini žaidimų susidedantį žaidimą, po kurio išrinksime 1 000 laimėtojų.

Visi dalyviai įgyja teisę laimėti pagrindinį prizą: Nepamirštamą savaitgalio kelionę į geizerių šalį 2 asmenims. Geberit linki daug malonių akimirkų ir sėkmės!

Žaisti ir laimėti

Naujosios technologijos kiekvienoje detalėje

Geberit ONE vonios kambarys
Pasirinkite nuotraukoje informacijos tašką

Apgalvotas dizainasGeberit ONE WC puodas

Geberit ONE WC puodas

Geberit keramikos gaminių ir santechninės įrangos specialistai patobulino ir optimizavo visą WC puodą. Rezultatas: Geberit ONE stebina iki mažiausių detalių. Visos proporcijos, tarpelių matmenys ir formos idealiai dera tarpusavyje.

Funkcionalūs elementaiGeberit ONE prausimosi zona

Geberit ONE prausimosi zona su praustuvu, maišytuvu, spintele po praustuvu, sifonu ir veidrodine spintele

Nuo šiol Geberit ONE vonios kambaryje atskiri prausimosi zonos elementai, pvz., praustuvas, sifonas, praustuvo maišytuvas, veidrodinė spintelė ir spintelė po praustuvu, nebeužima papildomos vietos. Tai tapo įmanoma puikiai suderinus sieninę sistemą ir naujus montavimo prie sienos sprendimus.

Daugiau galimybiųGeberit dušo sprendimai

Projektuojant dušo zoną klientės ir klientai turi įvairių pageidavimų. Juos galima be problemų ir patikimai išpildyti taikant šiuolaikiškus Geberit sprendimus.

*Beslenksčio dušo sienelė mūsų asortimente parduodama nuo 2019 m. spalio mėn. Šios prekės nebuvo galima užsisakyti anksčiau.