Keramag tampa Geberit

Geberit sėkmės pagrindas yra nuolatinis tobulėjimas. Jau beveik 150 metų Geberit siekia pagerinti žmonių gyvenimą. Geberit sukuria tikrąją pridėtinę vertę pateikdama šiuolaikiškus ir estetiškus vonios kambario gaminius, kuriuos paprasta projektuoti, instaliuoti, naudoti ir prižiūrėti.

Geberit nedaro pakeitimų vien tik dėl pačių pokyčių. Mes visada atsižvelgiame į tai, kad kiekviena inovacija pateisintų mūsų siekiamą tikslą.

Vadovaudamasi šiais principais Geberit nuolat sėkmingai tobulėja ir tobulės ateityje.

Mes nuolat tobulėjame

Suvieniję stipriąsias sėkmingų Keramag ir Geberit prekių ženklų savybes, mes sujungiame geriausius abiejų pasaulių elementus:

Mūsų klientams ir verslo partneriams sujungiame abiejų pasaulių kompetencijas, kad galėtumėme įvykdyti savo prekių ženklu skelbiamą pažadą – „Know-How Installed“.

Savo galutiniams klientams susiejame dizainą ir funkcionalumą taikydami koncepciją „Design Meets Function“ ir ja vadovaudamiesi toliau tobuliname vonios kambario sprendimus.

Todėl mes norime sujungti mūsų prekių ženklus į vieną stiprų, unikalią vietą rinkoje užimantį ir savo identitetą turintį prekių ženklą. Tuo pačiu mes tobulinsime savo veiklą įmonės Geberit vardu. Ir visada sieksime tikslo pagerinti žmonių gyvenimą. Kartu mes galime tobulėti toliau.

Pagrindiniai privalumai

Klientų konsultavimo gerinimas

Prekių ženklų integracija pagerina klientų konsultavimą, nes vietoje daug bendravimo priemonių ir platformų naudojami keli, išsamios informacijos šaltiniai. Taip naudotojas gali pasiekti svarbią informaciją greičiau ir patogiau.

Dažnai užduodami klausimai