NAUJA PAIEŠKOS FUNKCIJA INTERNETINIAME KATALOGE

Naudodamiesi naująja paieškos funkcija, akimirksniu pateksite ten, kur reikia. Patobulinome turinio teksto paiešką taip, kad būtų pateikiami tik aktualiausi ir tinkamai surikiuoti paieškos rezultatai. Jūsų patogumui taip pat išplėtėme filtro funkcijas. Radus kelis galimus informacijos šaltinius, filtras padės sukonkretinti paieškos rezultatus. Spustelėję dominantį straipsnį, pamatysite išsamesnę informaciją.

Išbandykite naujas paieškos funkcijas patys.

PASINAUDOKITE SUMANIA PAIEŠKOS FUNKCIJA

Sumani paieška

Automatinė teksto spėjimo funkcija pradeda paiešką, kol dar vedate žodžius į paieškos laukelį. Po juo išvysite dažniausiai ieškomus terminus. Taip pat pateiksime po penkis, geriausiai jūsų paiešką atitinkančius produktų ir atsarginių detalių rezultatus.

Daugiau naudingos informacijos apie produktą rasite paieškos apžvalgos lange, kuriame galėsite įsitikinti, ar matote ieškomą dalyką.

PATIKSLINKITE PAIEŠKOS REZULTATUS

Paieškos rezultatai

Kai kurios paieškos frazės turės daug atitikmenų. Kartais net per daug. Suprantame, jog nenorite spaudinėti daugybės paieškos rezultatų, todėl mūsų paieškos funkcija pateiks tik labiausiai jūsų paiešką atitinkančius rezultatus.

Taip pat išplėtėme filtro funkcijas, kad ieškomą produktą galėtume rasti dar greičiau. Jos padės patikslinti paiešką ir susiaurinti jos rezultatus. Ateityje galėsite rezultatus filtruoti pagal pakategores ar kitus, jūsų paiešką atitinkančius, kriterijus.

Paieškos sąraše jau dabar rasite daugiau informacijos apie straipsnius, o tai yra dar viena funkcija, skirta padėti greičiau rasti ieškomą straipsnį.

IEŠKOKITE NARŠYDAMI

Ieškokite naršydami

Į konkretaus produkto kategoriją galite patekti ne tik per klasikinę paieškos funkciją, bet ir naršydami po katalogą. Šiame lange taip pat rasite įvairių pakategorių ir naujų filtro funkcijų, kurios padės akimirksniu rasti ieškomą straipsnį.

Išbandykite internetinio katalogo paieškos funkciją jau dabar