Triskart aukštyn į padangesVienos TrIIIple

Viena stiebiasi į dangų. Buvusioje senosios muitinės vietoje į dangų stiebiasi trys 33 aukštų TrIIIple bokštai, kuriuose yra daugiau kaip 1 000 gyvenamųjų patalpų ir kuriose vyrauja Geberit produktai.

Trys 33 aukštų bokštai, kuriuose yra daugiau kaip 1 000 gyvenamųjų patalpų, kurių bendras plotas yra apie 70 000 m2, o projekto vertė siekia daugiau kaip 300 milijonų eurų – prie Dunojaus kanalo Vienoje esantys TrIIIple bokštai stebina ne tik savo statistiniais faktais, bet ir trupučiu prabangos: ant stogo įrengtu baseinu, poilsio kambariu su biblioteka, renginiams skirta virtuve, lauko kepsninių zona, žaidimų vieta, kino teatru, o taip pat bendromis stogo terasomis, restoranais ir barais, kuriuose jaučiamas nuolat TrIIIple bokštuose verdantis gyvenimas.

Ryškūs pastatų kontūrai horizonte

2021 m. rugpjūčio mėn. buvo baigti statyti du bokštai, kuriuos sudaro klasikiniai butai. Vieną iš bokštų, kuriame yra pilnai įrengti mikroapartamentai, gyventojai buvo rezervavę jau nuo 2021 m. kovo mėn. pabaigos. Taip Vienoje atsiranda ne tik daugiau kaip 1 000 papildomų gyvenamųjų patalpų, bet ir išskirtiniai pastatų kontūrai horizonte.

Bokštų ploto padalijimas į skirtingų aukščių zonas yra skirtas vizualiai pabrėžti mintį, jog šie trys pastatai tarpusavyje bendrauja. O pačios zonos vaizduoja miesto padėtį. Be to, jos turi vieną pranašumą – pagal jas gyventojai gali tiksliai nusakyti, kur konkrečiai jie gyvena, pavyzdžiui, viršutinėje dalyje virš didžiulės terasos.

Išmani stogo lietaus nuotekų šalinimo sistema

Vos pažvelgus į stulbinančių pastatų vidų, galima suprasti, jog Geberit produktai labai prisideda prie dangoraižių funkcionalumo. Pluvia stogo lietaus nuotekų šalinimo sistema ne tik užtikrina veiksmingą vandens nutekėjimą, bet ir leidžia maksimaliai išnaudoti turimą pastato plotą, nes jam reikia vos kelių stovų.

Garso izoliacija daugiaaukščių pastatų statyboje yra laikoma lemiamu veiksniu, kuris yra itin aktualus, kalbant apie pastatų nuotekų šalinimo sistemas. Todėl Soravia Group statybininkai pasirinko garsams nepralaidžią Geberit Silent-db20 nuotekų šalinimo sistemą. TrIIIple pastatuose naudoti Huter WC puodų tvirtinimo elementai ir Geberit Sigma potinkiniai bakeliai taip pat idealiai tiko ant garsui nepralaidžių grindų ir sienų.

informacija