Kuriai vonios kambarių kartai priklausote?

Kūdikių bumo kartą ir Z kartą skiria ištisi pasauliai. Pavyzdžiui, skiriasi jų požiūris į pinigus, dažniausiai naudojamos ryšių priemonės ar mėgstamiausios garsenybės. Taip pat labai skiriasi ir įvairių laikotarpių vonios kambariai.

Kūdikių bumo karta

Gimusieji 1950–1965 m.

Daugelis kūdikių bumo“kartos atstovų gimė tuo metu, kai ne kiekviename bute buvo vonia

Kai šalto ir karšto vandens tiekimas dar nebuvo savaime suprantamas dalykas: taip atrodė dauguma vonios kambarių praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Vonios kambarys buvo grynai funkcinė patalpa, kuriame viskas, ko reikia, buvo įrengta nedideliame plote.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje