Skubėjimas ir romantika

Tinkamai įrengus laikymo vietas, nereikia baiminantis rytų vonios kambaryje karštligiškai skubant

Mirguliuojančios žvakės, išbarstyti rožių lapeliai. Gundantis kvapas ir patalpoje sklindantys švelnūs garsai. Pagaliau galima visiškai atsipalaiduoti... Ir pabaiga! Žvakės ir rožės buvo praėjusį vakarą. Šįryt tenka grįžti į kasdienybę. Skubame į biurą, mokyklą, darželį. Kelios minutės po septynių visi šeimos nariai, kaip visada, vienas per kitą veržiasi į vonios kambarį, tarsi bandydami pralįsti per adatos skylutę.

Kartais atsipalaidavimo oazė, o kartais – valdymo centras. Vonios kambarys turi atitikti įvairius reikalavimus, kai kada kone vienu metu. Ir tai įmanoma jį sumaniai įrengus. Viskas priklauso nuo tinkamo laikymo vietų suprojektavimo ir naudojimo. Svarbiausia įrengti įvairius vonios kambario baldus taip, kad visi daiktai turėtų jiems tinkamą vietą ir būtų greitai pasiekiami. Veidrodinė spintelė? Ideali vieta dažniausiai naudojamiems reikmenims, tokiems kaip dantų šepetėliai, dezodorantai ir kosmetikos priemonės, laikyti. Tada spintelės po praustuvu gali visiškai pakakti kitiems daiktams laikyti; ji gali būti naudojama ne tik plaukų šepečiui ir džiovintuvui padėti – joje taip pat gali būti sudėti visi kiti reikmenys, pradedant vonios druskomis ir baigiant kilpiniais rankšluosčiais. Jei norisi ypač daug laikymo vietos, planuokite šoninę arba aukštą spintą.

Apibendrinant: Tinkamai įrengus laikymo vietas, nereikia baiminantis rytų vonios kambaryje karštligiškai skubant – galima mėgautis maloniomis akimirkomis.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje