Patarimai paprastam vonios kambario atnaujinimui

Perdirbamų produktų panaudojimas vonios kambaryje, kai sena pavirsta nauju. Iš kokių senų daiktų galima padaryti unikalius daiktus, kurie vonios kambariui suteiks individualumo, be to, bus tikrai naudingi? Galime jums patarti.

Specialus medinis tualetinio popieriaus laikiklis
iCon vonios kambarys su kopėčių pavidalo rankšluosčių kabykla

Norint sukurti naują atmosferą, ne visada reikia atnaujinti visą vonios kambarį. Kartais mažiausi pakeitimai gali padaryti didžiausią įtaką! Gali pakakti kelių asmeninių detalių, tokių kaip nauji dekoratyviniai daiktai, kad jūsų vonios kambarys atsinaujintų neatpažįstamai.

Pastaraisiais metais populiarėja - daiktų prikėlimas naujam gyvenimui: daiktai, kurie jau buvo pamiršti ir nebenaudojami - artanda naują funkciją ae net formą. Tai paaiškina, kodėl net paprastoji “EUR'o“ paletė šiuolaikinius namus puošia žurnalinių stalų ar lovų rėmų pavidalu.Vonios kambariai taip pat gali pasinaudoti tokiais kūrybingais sprendimais, pavyzdžiui, dekoruotos senos kopėčios, tampa rankšluosčių kabykla ar drabužių lentyna, arba senas krepšelis virsta stilinga skalbinių dėže.

Pasidaryk pats.


Daiktai, kurių teoriškai negalime derinti gali būti paversti specialiais dizaino elementais, taip pat skatina tvarumo idėją mūsų pačių namuose ir vonios kambariuose. Pavyzdžiui, sena kėdė, kuri nebetinkama valgomajam, vis dar gali būti drabužių lentyna vonios kambaryje. Beje: šiek tiek švitrinio popieriaus, kreidos dažų ir bespalvio lako ar medžio vaško, kaip paviršiaus apdailos, gali greitai atnaujinti daugybę medinių daiktų.

Kiti praktiškų vonios kambario atnaujinimo idėjų pavyzdžiai:

  • konservavimo indelis, paverstas muilo dozatoriumi
  • šviežias dažų sluoksnis ant vaisių dėžučių gali pagaminti dar vieną lentyną rankšluosčiams
  • dekoruoti akiniai, skardinės ir kibirai gali būti naudojami kaip stilingos daiktų laikymo dėžutės
  • tušti buteliai virsta puikiomis vazomis

Kūryba neturi ribų - todėl galbūt jūsų jau išmestas daiktas netrukus vėl ras kelią į jūsų vonios kambarį.

Vonios kambario produktai

Gaukite informaciją pirmieji

Four images of the Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje