WC patalpa svečiams - namų vizitinė kortelė

Geberit Citterio mažas praustuvas svečių tualetui

Įrengdami WC patalpą svečiams parodote gerą skonį. Jaukios spalvos ir aukštos kokybės medžiagos, tinkamo dydžio praustuvas su paprastu sieniniu tvirtinimu, didelis veidrodis, harmoningas apšvietimas ir tyliai veikianti ventiliacija yra patikimas svečių geros savijautos pagrindas. Jei norite ypatingo patogumo savo svečiams (ir sau), galima sumontuoti WC puodas su bide funkcija su bidė. Jūs, kaip šeimininkas, pelnysite papildomų pagyrų, pasirūpinę tokiomis smulkmenomis kaip:

  • Neužimtas drabužių kabliukas striukei ar megztiniui
  • 2–3 atsarginiai minkšto tualetinio popieriaus ritinėliai
  • Sausas ir švarus WC šepetys
  • Pakankamas kiekis skysto muilo arba įprasto muilo gabalėlis
  • Šūsnis mažų kilpinių rankšluosčių ir skalbinių krepšelis
  • Maža tuščia šiukšliadėžė su dangčiu

Apsieikite be aplamdytų skaitinių, smilkalų lazdelių ir apdulkėjusių džiovintų gėlių. Gerais ketinimais pagrįsti nurodymai, kaip naudotis tualetu, taip pat daro nekokį įspūdį. Kita vertus, jei turite vietos vazai su šviežiomis skintomis gėlėmis, galite jomis maloniai nustebinti savo svečius.

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje