Kokybiški vonios kambario baldai

Drėgmė vonios kambaryje galigerokai pakenkti vonios kambario baldams. Taip mediena gali išbrinkti. Pasekmės: baldai atrodo negražiai, o stalčiai ir durelės tinkamai nebefunkcionuoja. Keletas kokybės požymių užtikrins, kad savo baldais džiaugtumėtės ilgai. Raktas į laimę: drėgmei atsparios plokščių medžiagos ir tvirtas paviršius.

Vonios kambario baldai kiekvieną dieną yra veikiami drėgmės. Vadovaujantis priežodžiu „godus moka du kartus“, naudojamas baldų plokštes reiktų rinktis atidžiai. Pigių vonios kambario baldų plokštės dažnai nepakankamai arba visai neapsaugotos nuo drėgmės. Jos gali sugerti vonios kambario drėgmę ir išbrinkti. To pasekmė – negražūs, išlūžinėję paviršiai bei durys ir stalčiai, kurie tinkamai nebeužsidaro.

Čia padės vonios kambario baldai, pagaminti iš drėgmei atsparių plokščių. Geberit bandymų laboratorijoje atlikti testai aiškiai atskleidžia skirtumą. Todėl naudojami drėgmei atsparūs medienos ruošiniai, kuriems vandens purslai ir drėgmė nekenkia.

Lygu ir be subraižymų

Svarbu ir nejautrus paviršius. Daug pigių vonios kambario baldų dengti plona ir pigia plėvele, kuri yra jautri kasdieniam vonios kambario naudojimui. Geberit naudoja kokybiškas, storas plėveles, kurios saugo paviršius nuo vandens. Taip pat geras pasirinkimas tokie vonios kambario baldai, kuriuose naudojami atsparūs melamino paviršiai. Melaminas – su sintetine derva presuotas popierius; jis nepaprastai atsparus subraižymams ir nesugeria skysčių. Tačiau geri dažai taip pat turi pranašumų: jie visiškai padengia vonios kambario baldų dalis, ilgam sukimba su ruošiniu ir ypač žvilgūs dažai užtikrina giluminį poveikį dėl refleksijų. Jeigu atsižvelgiama į šiuos aspektus, vonios kambario baldai pasižymi visą gyvenimą neprarandama kokybe.

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje