Visapusiška švara iki tolimiausios kertelės

Vandens nuleidimo mygtuko Geberit Sigma20 valymas

Stilingas vonios kambario dizainas ir pažangios funkcijos yra svarbūs dalykai. Švara naudotojui yra dar svarbesnė. Pasinaudojus keletu gudrybių, vonios kambarys gali tapti spindinčiai švarus.

 • Lengvai pasiekiami
  Dėžutėse sudėtus vonios kambario reikmenis lengva išnešti, kad netrukdytų. Tada atlaisvintus plotus galima greitai ir lengvai išvalyti. Dar daugiau: naudojant praktiškas daiktadėžes, gali būti optimaliai panaudota ir vonios kambario baldų vidinė erdvė.
 • Lengvai išvalomi
  Švarūs turėtų būti ne tik tualeto šepečiai, bet ir jų laikikliai. Laikikliuose likęs vanduo greitai pradeda skleisti blogą kvapą. Jie turėtų būti paprastai, lengvai ir patikimai išvalomi.
 • Praplovimas
  Net jei jų nematyti – kanalizacijos vamzdžius irgi reikia prižiūrėti. Sifonuose arba ant keraminių paviršių greitai kaupiasi nuosėdos, kurias sunku nuvalyti. Todėl: reguliariai praplaukite vamzdynus ir jų jungtis pakankamai dideliu kiekiu vandens.
 • Dažnas valymas
  Siūlėse tarp plytelių, aplink WC puodą ir praustuvą kaupiasi nešvarumai, mikrobai ar užtiškęs šlapimas, dėl to gali atsirasti nemalonių kvapai. Todėl: reguliariai, o kartais ir dažniau išvalykite siūles.

1 dalis. Dėmės vonioje nuo plaukų dažų ir baliklių
2 dalis. Dėmės vonioje nuo higieninių ir vonios valiklių
3 dalis. Dėmės vonioje nuo nagų lako ir nagų lako valiklio
4 dalis. Dėmės vonioje nuo kalkių ir silikatinių apnašų

Vonios kambario produktai

Žinokite visas naujienas

Keturios nuotraukos, skirtos Geberit Stories

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar ir daugiau nepraleiskite jokių naujienų, įvykių bei jokių patarimų apie vonios kambarį. Žinokite visas naujienas apie naujausiu produktus, svarbius terminus ir apie švarą, vietos taupymą, patogumą, dizainą, patogumą naudoti bei pritaikymą žmonėms su negalia.

Prenumeruoti naujienlaiškį

Kokios norite vonios?

Gerai apgalvota vonia įvykdo daug norų ir reikalavimų. Vis tik kokie jūsų poreikiai? Ar jums svarbus dydis, švara arba dizainas? Ar pirmenybę teikiate naudotojo poreikius atitinkantiems produktams arba dideliam patogumui, kurį, pvz., užtikrina Geberit unitazas su bide AquaClean? O gal jūsų širdžiai mielas universalus dizainas? Nesvarbu, kokie jūsų poreikiai, mes palengvinsim jums kasdienybę savo išmaniais vonios kambariui skirtais sprendimais.

Daugiau vietos vonios kambaryje
Daugiau švaros vonios kambaryje
Daugiau funkcionalaus dizaino vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje
Daugiau patogumo vonios kambaryje žmonėms su negalia
Daugiau naudojimo patogumo vonios kambaryje